Hakkımızda

İzmit Baskı Reklam Promosyon

2007 yılından günümüze kadar, matbaa, dijital baskı, reklam, promosyon, web sitesi tasarımı üzerine hizmet veren firmamız; iç ve dış mekan dijital baskı, folyo ve one way vision baskı, folyo yazı kesim, duvar tabloları, kartvizit, broşür, magnet, antetli kağıt, zarf vb. matbaa hizmetleriyle birlikte, ister bireysel ister kurumsal baskılı tişört, şapka baskı, kumaş baskı, iş kıyafetleri ve önlük baskıları, okul kıyafetleri baskıları, kupa fincan tabak baskıları, plaket baskılar, pirinç baskılar, hediyelik saat baskıları, rozet baskı, yetişkinler, öğrenciler ve gelişmekte olan çocuklara uygun puzzle baskıları, Mouse pad baskılar, isimlik baskıları, cep telefonu kapak baskıları, cam bardak sürahi ve kavanoz baskılar, flash bellek baskıları, hediyelik çakmak, hediyelik anahtarlık ve bir çok baskı hizmetleriyle birlikte, ürünlerin imalatından ve uygulamasına kadar olan tüm süreçteki hizmetlerimizi, siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktadır. Ayrıca sizler için verdiğimiz özel tasarım hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

 

“Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Ya da bırakın her şeyi sizin yerinize biz yapalım.”

 

Saygılarımızla
İzmit Baskı Hizmetleri

Tasarım Hizmetlerimiz

İzmit Baskı Reklam Promosyon ailesi olarak güçlü tasarım kadromuzla bir çok ticari alanla ilgili tasarımlara imza atmış bulunmaktayız. Sektör gözetmeksizin müşterilerimizi tüketicileriyle buluşturmanın onurunu yaşamaktayız. Sektöründe markaları devleştirmek tasarım anlayışımızın öncü ilkeleri arasında gelmektedir. Kurumsal kimlik çerçevesinde, logo tasarımlarından reklam tasarımlarına kadar, markalaşma yolunda ilerlemenizi sağlayan firmamız, sizlerin doğru reklam ile doğru kitlelerle buluşmanızı sağlamaktadır.
Genç ve sürekli gelişen teknolojide, genç ve sürekli gelişen fikirler kurmak firmamızın hedefleri arasındadır. Eğer sizlerde markanızı korumak ve geliştirmek istiyorsanız uzman tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Örnek tasarımlarımı görmek için tıklayın..

“Tasarım, çizgileri konuşturabilme yeteneğidir.”
-marslan-

REFERANSLARIMIZDAN

Halit Genç, Avea iletişim Müdürü

Uzun süren reklam çalışmalarımızda, sonuca yönelik yaklaşımlarla desteklerini bizlerden esirgemeyen İzmit Baskı Merkezi ailesine teşekkürlerimi sunarım. Yapmış oldukları reklam ve tasarım çalışmalarında bizleri etkiledikleri gerçeğini söylemeden edemiyorum.

Serkan Çetin, Selin Kozmetik Müdürü

Şüphesiz kozmetik sektörü günümüz piyasasında büyük bir önem taşmaktadır. Ve bu alandaki düşüncelerimizle yakından ilgilenip, bizleri ve sonra sizleri doğru reklamlarla buluşturan İzmit Baskı ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Metin Tangıç, Dokuhan İnşaat Müdürü

Bence reklam, müşterilerimizle diyolog kurmamızı sağlayan en önemli araçtır. Tıpkı sosyal medyada kendimizi ifade ettiğimiz gibi! Yenilenen teknolojide bizlerin yanında olup desteklerini esirgemeyen İzmit Baskı ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

Eray Altun, 7 Renk Kozmetik Müdürü

İşinizi doğru yapıyor ve doğru kişilerle çalışıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. Bu nedenle İzmit Baskı ailesine, işlerindeki doğruluk ve göstermiş oldukları gayretten ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunar, çalışmalarında başarılar dilerim.

Sektörümüzde hizmet veren firmalarımız.