Reklam

İZMİT LED TABELA

İzmit Led Tabela sizlere istediğiniz ölçüde iç ve dış mekan seçenekleriyle, kayan yazı, şerit led, sabit led, grafik ekran, power led, led aydınlatma üzerine hizmet vermektedir. Ayrıca tabela üretimi yapıldıktan sonra istediğiniz il de montajı yapılmaktadır.

İZMİT KROM PLEXİ TABELA

İzmit Krom Plexi Tabela istenilen ölçüde iç ve ya dış mekanlarınızda kullanabileceğiniz paslamaz krom ve plexi olarak üretim yapabilmektedir. Ayrıca led sistemiyle aydınlatması sağlanıp tabelanızın daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. İstenilen il de montajı yapılabilir.

İZMİT IŞIKLI TABELA

İzmit Işıklı Tabela olarak sizlere, vinil germe ışıklı tabela, totem tabela, plexi tabela, harf kesim tabela, oyma tabela gibi ışıklı tabela hizmetleri vermekteyiz. İstenilen ölçülerde tabelanız üretilip istenilen il de montajı yapılmaktadır.

İZMİT ARAÇ GİYDİRME KAPLAMA

İzmit araç giydirme olarak sizlerin küçük ticari ve büyük ticari tüm arçalarınızı kaplıyoruz. Binek otomobil, taksi, ticari araç, panelvan, minübüs ve otobüs giydirme işlemlerini izmit baskı üzerinden kaplatabilirsiniz.

İZMİT DİJİTAL FOLYO BASKI

İzmit dijital baskı, sizlerin iç ve dış mekan folyo kaplamalarını büyük bir titizlikle tasarım, baskı ve yapıştıma işlemlerini yapmaktadır. Sizlerin seçtiği yada bizlerin tasarımları folyo üzerine baskıları yapılarak montajı yapılmaktadır.

İZMİT CAM GİYDİRME KAPLAMA

İzmit cam ve bina giydirme olarak, işletmelerinizin cam, duvar ve çatı giydirmelerini izmit baskı olarak kaplıyoruz. İş merkezilerinin ve küçük ölçekli firmalalrının cam  giydirmelerinin yanı sıra,  dış cephe giydirme kaplamalarını izmit bask üzerinden yaptırabilirsiniz.

İZMİT VİNİL BRANDA BASKI

İzmit vinil branda baskı olarak, işletmenizin slogan, reklam, kampanya ve tabelalarına kadar bir çok alanda vinil branda üzerine baskıları yapıp montajını yapmaktayız. Ayrıca profil saç üzerine, baskı yapılan vinil brandalar germe işlemi uygulanarak tabela olarakta kullanılmaktadır.

İZMİT YAZI HARF KESİM

İzmit yazı kesim olarak, cam, pankart, donkart ve bir çok alanda uygulaması yapılan yazı kesim harf hizmetini sizlere sunmaktayız. İşletmenizin camlarında indirim yazısı uygulamaları, fiyat etiketleri gibi bir çok alanda İzmit yazı kesim baskı hizmeti alabilirsiniz.

İZMİT ONE WAY VISION BASKI (Delikli Folyo)

İzmit one way vision baskı, delikli folyo olarak bilinen ve içeriden dışarısı görünen ancak dışarıdan içerisinin görülmediği baskı hizmetini sizlere sunmaktadır. İşyeri cam kaplamaları, araç cam kaplamaları ve bir çok cam kaplamalarında kullanılan delikli folyo, üzerine sizlerin istediğiniz desen, resim, logo, reklam uygulanarak baskıları yapılır.

İZMİT BALON SÜSLEME BASKI

İzmit Baskı olarak Balon Süsleme hizmetimiz ile, ister açılışlarınız da ister kampanyalarınızı sergilerken yada bir (Sünnet, Düğün, Doğum Günü) organizasyonunuzda sizlerin yanında yer alıyoruz. İster baskılı ister baskısız balon çeşitlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

İZMİT KAPLAMA MALZEMELERİ BASKI

İzmit Baskı olarak, işletmeleriniz de yada evinizde rengini değiştirmek ve ya yenilemek istediğiniz eşyalarınız için özel olarak üretilmiş her renk çeşidi mevcut olan özel folyo malzemesini bizlerden temin edebilirsiniz. Ya da profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İZMİT METAL ÇELENK

İzmit metal çelenk olarak ürettiğimiz bu çelenkler, tören, organizasyon, kutlama, açılış,  gibi programlarda yada resmi kurumlarda bulunması gereken, orta kısmı metal sacdan imal edilmiş olup yaprak ve yazıları prinçten üretilen ürünlerdir. Metal Çelenk Çeşitlerimiz: Valilik ve Kaymakamlık Çelenkleri, Belediye Çelenkleri, Adliye Savcılık ve Baro Çelenkleri, Sosyal Güvenlik Kurumu Çelenkleri, Resmi Kurum Çelenkleri, Siyasi Parti Çelenkleri, Odalar ve Dernekler Çelenkleri, Banka Çelenkleri, Milli Eğitim Çelenleri, Üniversite Çelenkleri, Özel Kurum Çelenkleri, Kutlama ve Cenaze Çelenkleri, Emniyet ve Askeri Birlik Çelenkleri