Web Tasarım

ALAN ADI DOMAİN

İzmit web tasarım, firmanız yada şahsi olarak kullanmak istediğiniz web siteniz için gerekli olan alan adını tarafınıza temin eder. Uzantılar: com, org, net, biz, com.tr, info, biz, tc, tv, eu, gen.tr, de, xxx (örnek www.isminiz.com)

GOOGLE SIRALAMASI

İzmit web tasarım, firmanızın hakkında bilgi toplar, değerlendirir ve sizlerin isteği doğrultusunda web sitenizin tasarımı aşamasını tamamlayıp, google, bing, yandex gibi bir çok arama motorunda en başta gözükmesini sağlar.

DEPOLAMA HOSTİNG

İzmit web tasarım, firmanızın alan adı oluşturulduktan sonra web siteniz içinde yer alacak resim, video, yazı v.b bilgilerin depolanacağı hosting alanını oluşturur. Bu alan olmadan web sitenizin çalışması mümkün değildir.

SOSYAL MEDYA DANIŞMALIĞI

İzmit web tasarım, web siteniz ve vermiş olduğunuz hizmetler hakkında sosyal medya hesaplarınızı kontrol ederek, daha çok kitleye ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya danışmanı olarak sizleri en iyi firma yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

DAHA FAZLA İŞ İMKANI

İzmit web tasarım, google gibi bir çok popüler arama motorlarıyla ortak bir çalışma içinde bulunarak, sitenizin içeriklerine uygun olan anahtar kelimeleri arama motorlarına işler. Sizde bu sayede insanların sizi daha kolay bulmasının mutluluğunu yaşarsınız. Daha fazla müşteri daha fazla kalite ve kazanç elde demektir.